V našom penzióne usporiadavame rôzne akcie, najznámejšou je hudobný festival Žákovic open (bližšie info na www.zakovicopen.sk). Naše priestory sú takisto pripravené pre Vaše akcie, ako sú svadby, rôzne oslavy životných jubileí a iné spoločenské stretnutia. Zoradenie stolov, prestieranie a výzdobu prispôsobíme podľa Vašich predstáv.

Žákovic open

Otcovia festivalu Marian Žákovic (majiteľ penziónu Žákovic) a Tomáš “Yxo” Dohňanský (basák skupiny Hex) prišli v roku 1999 s myšlienkou urobiť akciu, kde by sa stretávali kamaráti, priatelia a na malom pódiu by zahrali spriatelené kapely. Na nultom ročníku, vtedy ešte v Krčme pod orechom (teraz penzión), vystúpili tri kapely a prišlo okolo 400 ľudí. Po tejto úspešnej akcii v prekrásnom prostredí Bošáckej doliny sa rozhodlo, že malý festivalík bude tradíciou. V roku 2001 sa uskutočnil oficiálne prvý ročník už pod názvom Žákovic open a všetko sa to naozaj začalo.

Firemné eventy

V penzióne Žakovic sa pravidelne uskutočňujú aj firemné eventy s rôznymi tematikami. Ako napr. letná grilovačka, hodové slávnosti, zabíjačka a pod.

Menu